Standardowy odbiór techniczny mieszkania od dewelopera z kamerą termowizyjną

Jeśli myślicie o zakupionym mieszkaniu jako o inwestycji na lata lub o miejscu, w którym stworzycie bezpieczne miejsce siebie i dla swojej rodziny, serdecznie polecamy usługę standardowego odbioru technicznego mieszkania od dewelopera wzbogaconego o weryfikację lokalu za pomocą czujnego oka kamery termowizyjnej. Jest to najczęściej wybiera usługa wśród klientów.

 

W jaki sposób zastosowanie kamery przy odbiorze mieszkania może pomóc zaoszczędzić Wasze pieniądze przeznaczone na inwestycję?

 

Dzięki użyciu kamery termowizyjnej, dokładnie możemy wychwycić miejsca utraty ciepła – a co się za tym kryje – na przykład niepoprawny montaż okien. Jeśli zgłosicie to deweloperowi w odpowiednim czasie i w formie dokumentu - jest on zobowiązany do naprawy usterki. Kamera termowizyjna pozwala również na sprawdzenie miejsc zawilgoconych, potencjalnie mogących powodować powstawanie grzyba. Jest również niezastąpiona w weryfikacji poprawności działania ciągów wentylacyjnych czy też instalacji grzewczej. Zimą sprawdzamy szczelność okien co pozwala zaoszczędzić nawet do 50% kosztów za ogrzewanie.

 

Pakiet obejmuje również standardowy odbiór techniczny mieszkania: inżynier budownictwa przeprowadza odbiór Waszego mieszkania zgodnie z aktualnymi Polskimi Normami Budowlanymi. Dzięki dedykowanym do tego miernikom i narzędziom krok po kroku dokładnie bada, czy w lokalu znajdują się niewidoczne na pierwszy rzut oka wady konstrukcyjne, wszystkie usterki lub nawet najmniejsze niezgodności z projektem budowlanym czy posiadanymi dokumentami.

 

Inżynier jest skrupulatny i zwraca uwagę na wszystkie detale, zagląda wszędzie, wszystko zauważy! Po wykonaniu pomiarów oraz dokładnym sprawdzeniu lokalu zostawia Wam swoje uwagi i notatki, żebyście mogli stworzyć niezbędną dokumentację: protokół zdawczo – odbiorczy mieszkania lub protokół odbioru technicznego mieszkania. W ramach tego pakietu pod weryfikację poddaje również przynależności należące do mieszkania: mogą być to tarasy, balkony czy podjazdy.

 

Cena takiej usługi zaczyna się już od 299 zł i jest uzależniona głównie od wielkości lokalu mieszkalnego, lecz za każdym razem przeprowadzana jest indywidualna wycena usługi. Często kupując mieszkanie, nie mamy świadomości i narzędzi ku temu, by dokładnie zweryfikować jakość wykonanej usługi deweloperskiej, warto więc zaufać inżynierom ze Sprawdź i Zamieszkaj.

Skontaktuj się bez zobowiązań

Zadzwoń do nas
+48 739 907 844
Napisz wiadomość
kontakt@sprawdzizamieszkaj.pl

Zarezerwuj termin odbioru już dziś

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 sprawdzizamieszkaj.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.